حسابفا برای چه کسب و کارهایی است؟

حسابفا به منظور خدمت رسانی به موسسات خدماتی و بازرگانی کوچک یا اصطلاحاً "Small Business" طراحی شده است. نظیر مغازه ها، فروشگاه ها، شرکت های کوچک و متوسط و بطور کلی موسساتی که مبادرت به ارائه خدمات یا خرید و فروش محصولات میکنند.

آیا حسابفا بخش پشتیبانی دارد و هزینه آن چقدر است؟

در حال حاضر پشتیبانی حسابفا رایگان است و شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما با پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین راهنما و مرکز آموزش حسابفا نیز به آدرس https://www.hesabfa.com/help همواره در دسترس است.

هزینه ی ثبت نام و پیوستن به حسابفا چقدر است؟

ثبت نام در حسابفا رایگان است و هیچ هزینه ای در هنگام ثبت نام از کاربر دریافت نمی گردد. پس از ثبت نام، شما می توانید به مدت ۱۵ روز به رایگان از نرم افزار استفاده نموده و تمام ویژگی های آن را تست و مشاهده کنید، پس از آن، جهت ادامه استفاده از نرم افزار، میتوانید یکی از طرح های حسابفا را انتخاب کرده و با پرداخت مبلغ اشتراک بصورت ماهیانه یا سالیانه، از حسابفا استفاده کنید.

آیا کارکنان حسابفا قادر به دیدن اطلاعات مالی و حسابداری من هستند؟

خیر، تمام اطلاعات مالی و حسابداری شما ایمن، و رمزنگاری شده است و صرفاً توسط خود شما و کاربرانی که شما تعریف می کنید قابل مشاهده اند و کارکنان حسابفا به هیچ وجه به اطلاعات مالی و حسابداری شما دسترسی نداشته و قادر به دیدن آنها نیستند.

آیا جدول حساب ها ثابت است؟

خیر، حسابفا بطور پیش فرض جدول حساب ها را بر اساس یک استاندارد کلی و متناسب با نیاز اکثر موسسات تهیه و تدارک دیده است، اما شما می توانید متناسب با نیاز موسسه خود حساب های جدیدی تعریف کرده، یا حساب های کنونی را ویرایش کنید. برای اینکار شما باید با حسابدار یا دفتر دار خود همکاری و مشورت کنید تا جدول حساب ها را متناسب با نیاز موسسه شما تنظیم نماید. البته حسابهایی که بین همه موسسات ثابت بوده و جهت ثبت اسناد اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند قابل حذف یا ویرایش نیستند.

آیا من می توانم دریافت های مربوط به هر فاکتور مشتری را بطور جداگانه پیگیری و ثبت کنم؟

بله، شما می توانید دریافت های مربوط به هر فاکتور را، پس از تایید فاکتور، در صفحه مشاهده فاکتور درج و ثبت کنید و بدین صورت دریافت ها و مبلغ باقیمانده هر فاکتور مشخص می شود. همچنین برای هر فاکتور شما میتوانید تاریخ سررسید تعیین کنید.

چگونه برای حسابدارم از اطلاعات خروجی بگیرم؟

با حسابفا شما نیازی به خروجی گرفتن از اطلاعات خود ندارید، از آنجایی که حسابفا تحت وب بوده، کافیست که حسابدار خود را به حسابفا دعوت کنید. اگرچه شما میتوانید از گزارش های خود خروجی PDF تهیه کرده، آنها را برای حسابدار خود ارسال نمایید. حسابفا این قابلیت را در اختیار شما می گذارد تا هر تعداد کاربر که میخواهید به کسب و کار خود دعوت کنید تا اطلاعات شما را در هر زمان مشاهده کنند. بعنوان سازنده کسب و کار، شما تعیین میکنید که چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند و به چه میزان.

آیا کاربران من همزمان میتوانند وارد سیستم شوند؟

بله، هیچ محدودیتی در این باره وجود ندارد، و تمام کاربران شما میتوانند در هر زمانی وارد سیستم شده و تغییرات خود را اعمال کنند. اگرچه اگر بطور همزمان بر روی یک سند کار کنند آخرین ذخیره ای که صورت میگرد تغییر نهایی خواهد بود. بنابراین مفهومی به نام "قفل شدن" یک تراکنش در حسابفا وجود ندارد.

برای استفاده از حسابفا به چه امکانات سخت افزاری و یا نرم افزاری نیاز است؟

فقط یک دستگاه متصل به اینترنت! و باز کردن وب سایت www.hesabfa.com با یک مرورگر وب. رایانه، موبایل، تبلت ...

آیا برای استفاده از این سامانه باید سرور یا هاست تهیه کرد؟

خیر، سامانه حسابفا یک سامانه ابری است و بر روی سرورهای شرکت آسیاتک در ایران میزبانی می شود.

آیا امکان نصب حسابفا بر روی سرور اختصاصی ما وجود دارد؟

خیر، سامانه حسابفا یک سامانه ابری است و بر روی سرورهای شرکت افرانت در ایران میزبانی می شود. برای حفظ امنیت، بروزرسانی و مدیریت بهینه، سامانه صرفاً از طریق سرور اختصاصی حسابفا در دسترس می باشد، و امکان نصب آن بر روی سرور اختصاصی مشتری مقدور نیست.

آیا محدودیت خاصی از لحاظ فضا، حجم و غیره در این سامانه وجود دارد؟

خیر، تنها محدودیت شما پس از طی مدت زمان آزمایشی و انتخاب طرح مورد نظر جهت خرید، محدودیت تعداد سند می باشد. در طرح یک، دو و سه تعداد سند محدود است اما در طرح چهار، محدودیتی به لحاظ تعداد سند وجود ندارد.

آیا امکان تهیه پشتیبانی از اطلاعات ما وجود دارد؟

بله، شما می توانید بصورت دستی از دیتبایس خود ۱۰ نسخه پشتیبان تهیه کنید، علاوه بر این از اطلاعات شما راس ساعت ۴ بامداد هر روز بطور خودکار پشتیبانی تهیه می شود و در سرورهای پشتیبانی ما ذخیره می گردد. اطلاعات پشتیبانی به مدت یک ماه در سرورها باقی خواهد ماند و پس از آن فایل پشتیبانی جدیدتر جایگزین خواهد شد.

موسسه ما هم اکنون وب سایت مخصوص به خود را دارد. آیا امکان اتصال سامانه حسابفا به این وب سایت وجود دارد؟

بله، از طریق واسط برنامه نویسی حسابفا ، شما می توانید وب سایت خود را به حسابفا متصل کنید.

چه امکاناتی قرار است در آینده به سامانه اضافه شود؟

• امکان ضمیمه عکس و فایل به فاکتور و سند (آرشیو الکترونیک)
• سند اتوماتیک حقوق و دستمزد
• نسخه IOS
• نسخه تحت ویندوز