داشبورد ساده و کاربردی
همه چیز در کنار هم در محیطی ساده

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

ترکیبی از کارایی، سادگی و سرعت دسترسی به تمام گزینه ها ، ایده اصلی طراحی داشبورد حسابفا می باشد. فضایی متفاوت و منظم، که تجربه ای تازه را برایتان رقم می زند. طراحی حسابفا با محوریت کمک به کاربران انجام شده و تمامی امکانات لازم برای کمک به پیشبرد کسب و کار شمادر آن تعبیه شده.

همه چیز به سبک شما

به راحتی و براساس نیاز خود، صفحه داشبورد را چیدمان کنید. قابلیت ایجاد، حذف، تعیین اندازه و جابجایی تمام گزینه هایی که در داشبورد به آنها نیاز دارید فراهم است.
شاید برای شما، گزارش فاکتورهای خرید، از فاکتورهای فروش مهم تر باشد، و یا دسترسی به گزارش موجودی کالا، از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. بدون محدودیت و بر اساس اولویتهای خودتان، داشبورد حسابفا را به راحتی چیدمان کنید.


اطلاعات کاربردی

مهمترین اطلاعاتی را که نیاز دارید، در همین صفحه قرار دهید. یک گزارش، نمودار و یا ابزاری که سرعت عمل شما را در کار بیشتر می کند، می تواند به راحتی در فضای داشبورد قرار بگیرد. قابلیت سازگاری حسابفا با اولویت ها و نیازهای متنوع کسب و کارتان، اصلی ترین نقطه تمایز و برتری شما خواهد بود .


خلاصه ببینید

برای بررسی سریع و لحظه ای گزارش ها و اطلاعات مورد نظرتان، نمودارهایی ساده و دقیق طراحی شده. نیازی ندارید که برای دیدن نمودارهای تعریف شده و کاربردی، به گزینه های داخلی وارد شوید، با یک بار ایجاد این نمودارها در فضای داشبورد، به صورت لحظه ای تغییرات را دنبال کنید.

تجربه ای تازه برای کسب و کارهای چابک

داشبورد حسابفا برای ایجاد فضایی کاربردی و بر اساس اولویت کسب و کارهای مختلف، با هدف سرعت بخشیدن به روند فعالیتهای مالی و حسابداری طراحی شده. سرعت بالا در پاسخگویی به نیازهای متغیر مدیران هر کسب و کار، با بهره گیری از قابلیت های ویژه نرم افزار حسابداری حسابفا ، به راحتی امکان پذیر است.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...