نرم افزار حسابداری آنلاین و مدیریت کسب و کار

۱۵ روز استفاده رایگان از نرم افزار حسابداری حساب فا

ثبت نام رایگان
مشاهده دموی نرم افزار

اپلیکیشن تلفن همراه حساب فا

هر کجا که هستید با برنامه تلفن همراه حساب فا می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید، در لحظه فاکتور ها را صادر کنید و فاکتور های پرداخت شده را مشاهده کنید

نرم افزار تلفن همراه حساب فا

تحولی نو، در نرم افزار حسابداری و مدیریت کسب و کار

حسابداری ابری

حسابداری ابری

حساب فا با تکنولوژی نوین رایانش ابری طراحی شده، و بر این اساس کلیه امکانات و نیازمندی های مالی و حسابداری شما را با کمترین هزینه و به صورت آنلاین در اختیارتان می گذارد.
هر زمان، هر مکان، هر دستگاه

هر زمان، هر مکان، هر کجا

ماهیت آنلاین حساب فا، دسترسی ۲۴‍ ساعته، از هر نقطه ای و با هر دستگاهی را برای شما فراهم می سازد. به راحتی با تبلت و یا گوشی تلفن همراه خود به حساب فا متصل شوید.
تعرفه های پایین

تعرفه های پایین و منعطف

ایده قیمت گذاری حساب فا بر اساس استانداردهای بین المللی سرویس های ابری می باشد. تعرفه های پایین و منعطف، از مهم ترین ویژگی های نرم افزارهای ابری و آنلاین در سراسر جهان محسوب می گردد.
API

برقراری ارتباط با سایر نرم افزار ها (API)

حساب فا، سرویس حسابداری ابری، آنلاین و تعامل گراست. ما همواره آماده همکاری و مشارکت فعال با توسعه دهندگان و ارئه کننده گان سرویس های نرم افزاری هستیم.
امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

حساب فا با درک کامل نیاز کاربران و بر اساس استانداردهای بین المللی، اقدام به طراحی زیر ساخت ها و بهره گیری از روشهای تامین امنیت داده ها در بالاترین سطح و بر اساس الگوریتم های پیچیده نرم افزاری نموده است.
بدون نیاز به نصب و راه اندازی

بدون نیاز به نصب و راه اندازی

برای استفاده از حساب فا، نیازی به قفل های نرم افزاری مرسوم و طی مراحل پیچیده نیست، به راحتی و بدون نیاز به نصب و تنها از طریق اتصال به اینترنت از کلیه امکانات بهره مند شوید.
بروز رسانی خودکار

بروز رسانی خودکار

ما همواره در حال توسعه و افزایش امکانات و قابلیت های حساب فا هستیم. نسخه های جدید و کلیه بروزرسانی ها، رایگان و به صورت کاملا اتوماتیک در حساب کاربران شما اعمال می گردد.
مدیریت همزمان چند کسب و کار

مدیریت همزمان چند کسب و کار

شما می توانید به صورت همزمان چند کسب و کار را در حساب فا مدیریت کنید، همچنین با یکبار پرداخت هزینه، کاربران مختلف و متعدد را با تعیین سطوح دسترسی، به سرویس دعوت نمایید.
پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی قدرتمند

حساب فا از سیستم پشتیبانی دو لایه بهره می برد. کلیه موارد تخصصی حسابداری در کنار مشکلات فنی احتمالی را از طریق روش های تلفنی، چت آنلاین، تلگرام و ایمیل با کارشناسان ما برطرف نمایید.

تعرفه خدمات در حساب فا

۱۵ روز به صورت رایگان حساب فا را آزمایش کنید.

۲۵,۰۰۰ تومان در ماه
طرح ۱
ثبت نام رایگان
۳۵,۰۰۰ تومان در ماه
طرح ۲
ثبت نام رایگان
۵۵,۰۰۰ تومان در ماه
طرح ۳
ثبت نام رایگان
۷۵,۰۰۰ تومان در ماه
طرح ۴
ثبت نام رایگان
تخفیف کلیه طرح ها
شارژ سه ماهه: ۵٪ تخفیف
شارژ شش ماهه: ۱۰٪ تخفیف
شارژ یکساله: ۱۵٪ تخفیف

حساب فا، یک نرم افزار حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب، ویژه کسب و کارهای کوچک است. شما می توانید بدون نیاز به نصب و نگهداری، کسب و کار خود را مدیریت کنید.

بیش از
کاربر
بیش از
کسب و کار
بیش از
ثبت سند

حساب فا، سریع ترین و ایمن ترین سرویس مدیریت کسب و کار آنلاین

 

نرم افزار حسابداری حساب فا، تمامی ابزارهای مورد نياز برای صرفه جويی در وقت را كه برای رشد كسب و كار خود نياز داريد، در اختيار شما قرار ميدهد.

ثبت نام رایگان

نظرات مشتریان

بیش از ۲۵۰۰ کسب و کار با حساب فا مدیریت می شوند.


با کمک حساب فا من در همه جا به حساب مشتریانم دسترسی دارم و همیشه حساب فا را به همکاران و مشتریان خود معرفی میکنم.
آقای قره پور
مدیر یک شرکت بازرگانی در گلستان
احتراما" بدینوسیله به عرض می رسانم نرم افزار آنلاین شما بسیار مورد پسند بنده قرار گرفت لذا وظیفه خود می دانم با این نامه مراتب تقدیر و تشکر م را به سمع شما برسانم.
علی متکیائی
کارشناس ارشد حسابداری صنعتی
بعد از سال ها انتظار بالاخره یک نرم افزار حسابداری تحت وب با محیط واقعا کاربرپسند و طبق اصول تمام برنامه های استاندارد راه اندازی شد. به شما تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید.
مرتضی طاهریان
مدیر یک شرکت کارگزاری
واقعا خیلی عالیه که ریز به ریز راهنمایی میکنید و همیشه در دسترسید . اولین باری هست تیمی اینطوری میبینم که همیشه پشتیبانی و همراهی میکنن . موفق باشید ایشالا
عباس موسوی
مسئول اتحادیه دانش آموزی...