حسابفا،‌ نرم‌افزار حسابداری آنلاین

شریک قابل اعتماد کسب و کار شما

ساده، سریع و قدرتمند

تست 15 روزه رایگان نرم افزار حسابداری آنلاین

۱۵ روز رایگان

پشتیبانی رایگان نرم افزار حسابداری آنلاین

پشتیبانی رایگان

نرم افزار حسابداری  چند ارزی و چند زیانه

چندارزی، چند زبانه

  نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا

چرا حسابفا؟

نرم افزار حسابداری آنلاین ساده و راحت

ساده

هیچ پیچیدگی در اینجا وجود ندارد

نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا، یک نرم‌افزار بسیار ساده است که به راحت‌ترین روش ممکن، مدیریت امور مالی کسب و کار شما را انجام می‌دهد. فرقی نمی‌کند حرفه‌ای باشید، یا صاحب یک کسب و کار نوپا، سادگی نرم افزار حسابفا باعث می شود در کمترین زمان، احساس یک مدیر ارشد مالی را داشته باشید.

نرم افزار آنلاین حسابداری سریع

سریع

سریع و همیشه آماده به‌کار

نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا با سرعت خیره کننده خود به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به امور مالی خود رسیدگی کنید. ثبت یک سند پیچیده یا بررسی گزارشات‌ مالی، حسابفا کار شما را در یک چشم به هم زدن انجام می‌دهد.

نرم افزار حسابداری آنلاین قدرتمند

قدرتمند

مثل یک ابرقهرمان

با نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا، دیگر نیازی به مبارزه با صفحات گسترده یا گم شدن در دریایی از اعداد نیست. نرم افزار ابری حسابفا تمامی ابزارهای یک حسابداری قدرتمند را فراهم کرده تا با افزایش کارایی به شما احساس یک ابرقهرمان مالی را بدهد.

نرم افزار حسابداری آنلاین به صرفه

به صرفه

کمترین هزینه، بیشترین کارایی

نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا، جایی که مقرون به صرفه بودن با بیشترین امکانات هم مسیر می‌شود. حسابفا ترکیبی عالی از قیمت‌‌های مختلف و تنوعی‌ از ویژگی‌ها را، متناسب با ابعاد کسب و کارتان ارائه کرده تا با کمترین هزینه به شما احساس پیدا کردن گنجی گرانبها در دنیای نرم افزارهای حسابداری را بدهد.

مزیت های کار با حسابفا

هرزمان و هرمکان

با هر وسیله‌ای

بدون نیاز به نصب

پایداری اطلاعات

امنیت اطلاعات

کاربری ساده

۱۵ روز رایگان

پشتیبانی رایگان

هرزمان و هرمکان

چه یک سحرخیز باشید، چه یک جغد شب زنده‌دار، با حسابفا این انعطاف پذیری را دارید تا امور مالی کسب و کار خود را در هر زمانی که برای شما راحت‌تر است مدیریت کنید. امور حسابداری خود را طبق شرایط خود انجام دهید و استرس ناشی از برنامه ریزی را از بین ببرید. ویژگی "هرزمان و هرمکان" حسابفا به شما این قدرت را می‌دهد که بدون دردسر، گزارش‌های مالی خود را بررسی کنید. با حسابفا مرکز مالی کسب و کار شما در کف دستانتان قرار خواهد داشت.

با هر وسیله‌ای

چه در محل کارتان باشید، چه در کافه مشغول نوشیدن یک فنجان قهوه، می‌توانید مدیریت مالی کسب و کار خود را در دست بگیرید. با حسابداری آنلاین حسابفا فقط کافی است به اینترنت متصل شوید. حسابداری آنلاین حسابفا، موانع دستگاهی را از بین می‌برد و به شما این امکان را می‌دهد که حسابداری خود را به گونه‌ای مدیریت کنید که با سبک زندگی شما هماهنگ شود. آزادی انتخاب دستگاه خود را (موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ) بدون به خطر انداختن عملکرد حسابداری تجربه کنید.

بدون نیاز به نصب

چه یک استاد فناوری باشید یا فردی که به تازگی با دنیای دیجیتال آشنا شده‌، ویژگی «بدون نیاز به نصب» به شما این امکان را می‌دهد تا بدون توجه به سابقه یا تجربه‌تان، به یک نرم‌افزار حسابداری بدون دردسر دسترسی داشته باشید. دیگر نیازی به نصب‌ها و به روز رسانی‌های دست و پا گیر نیست چرا که حسابداری ابری حسابفا، به شما این امکان را می‌دهد تا بدون دردسر نصبِ نرم افزار ، مستقیماً به مدیریت امور مالی خود بپردازید. به سادگی وارد شوید و شروع به کار کنید.از دسترسی یکپارچه به داده‌ها و ابزارهای مالی خود بدون تأخیر لذت ببرید، بنابراین روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید – یعنی، پیشبرد کسب و کارتان.

پایداری اطلاعات

چه یک فرد منظم باشید، چه نامنظم، «پشتیبان‌گیری » حسابفا بصورت خودکار برای همه شما فعال است .ما اهمیت پشتیبان‌گیری از داده‌ها را برای محافظت در برابر اتفاقات پیش‌بینی نشده درک می‌کنیم. سیستم ابری حسابفا هرشب بصورت خودکار از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه کرده و اطمینان حاصل می‌کند که اطلاعات شما به طور ایمن ذخیره شود. در صورت از دست دادن اطلاعات یا خرابی سیستم، حسابفا می‌تواند داده‌های شما را بازیابی کند. تلاش می‌کنیم هرگونه اختلال احتمالی در عملیات تجاری شما را به حداقل برسانیم. مهم نیست که چه اتفاقی برای شما پیش می آید، با پشتیبان گیری خودکار، "پایداری اطلاعات" شما تضمین شده است.

امنیت اطلاعات

چه فردی محتاط باشید و چه فردی پر ریسک، "امنیت اطلاعات" حسابفا تضمین می‌کند که از داده‌های مالی شما ۲۴ ساعته محافظت کند. ویژگی "امنیت اطلاعات" حسابفا به عنوان قلعه‌ای در اطراف اطلاعات مالی شما قرار دارد. ما با رمزگذاری پیشرفته و پروتکل های امنیتی هوشیار، داده‌های شما را در برابر دسترسی‌های غیرمجاز، محافظت خواهیم کرد. مهم نیست شما کجا هستید، به تعهد ما برای حفظ محرمانه بودن و یکپارچگی داده‌های خود اعتماد کنید . به این امنیت تکیه کنید.

کاربری ساده

چه یک حسابدار خبره باشید، یا در ابتدای مسیر یادگیری حسابداری، نرم افزار حسابفا، با در نظر گرفتن سادگی طراحی شده است و به شما کمک می‌کند تا به راحتی حرکت و به طور موثر از آن استفاده کنید. زمان کمتری را صرف یادگیری سیستم‌های پیچیده کرده و در عوض وقت خود را صرف تمرکز بر اداره کردن کسب‌وکارتان کنید. با حسابفا، این سادگی وصف نشدنی است.

۱۵ روز رایگان

چه یک متخصص مالی باتجربه باشید یا کسی که به تازگی سفر مدیریت مالی خود را شروع کرده است، ۱۵ روز استفاده رایگان از حسابفا برای همه شما فعال خواهد بود تا در این ۱۵ روز، فرصت این را داشته باشید که از همه محتواها و ابزارهایی که می تواند مدیریت مالی کسب و کار شما را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهد، استفاده کنید. این فقط یک آزمایش نیست، بلکه تضمینی بر تعهد ماست. با حسابفا شما به بهترین منابع برای نیازهای حسابداری کسب و کار خود دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی رایگان

چه مشتاق سرچ کردن باشید، یا دوستدار جواب آماده، تیم پشتیبانی حسابفا متعهد است که در هر مرحله به شما کمک کرده و اطمینان حاصل کند که تجربه شما با نرم افزار حسابفا، روان، کارآمد و بدون دردسر باشد و در طول این مسیر تیم پشیتبانی حسابفا بصورت کاملا رایگان همراه شما خواهد بود. ما معتقدیم که خدمات استثنایی به مشتریان یک گزینه نیست، بلکه یک ضرورت است.

نظرات مشتریان

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای طوسی

پس از استفاده از نسخه رایگان، من بدون داشتن دانش فنی حسابداری و با استفاده از ویدیوهای آموزشی درون سایت، کار با نرم افزار رو کامل یاد گرفتم. مهمترین ویژگی حسابفا برای ما، ابری بودن این نرم افزار هست و با این ویژگی می‌تونیم تمام فاکتورهای لازم رو هرجا که هستیم با موبایل صادر کنیم.

آقای طوسی - صنایع سنگ طوسی

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای وحدت

از سال ۹۶ با حسابفا کسب وکار خودمون رو مدیریت می‌کنیم. حسابفا در بخش امنیت، در دسترس بودن و رعایت حریم خصوصی بسیار قوی هست. آپدیت شدن اتوماتیک حسابفا، که در ساعت های مختلف شبانه‌روز انجام میشه کار ما رو بسیار راحت کرده.

آقای وحدت - آرسون

 مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای قرهادی

از سال ۹۶ با حسابفا شروع به کار کردیم. از اونجایی که فعالیت ما چند ارزی هست و حسابفا هم این قابلیت رو داره، این نرم افزار برای ما بسیار کارآمد بود. بعلاوه برای استفاده از قابلیت چند ارزی نیازی نبود که یک هزینه جداگانه پرداخت کنیم.

آقای فرهادی - آروما

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا خانم شهابی

۴ سال هست که با حسابفا شروع به کار کردیم. از اونجایی که کار ما خدماتی هست به دنبال نرم افزاری بودیم که بتونیم خدمات در آن ثبت کنیم نه کالا و حسابفا این امکان رو برای ما فراهم کرد. برای شروع کار، ویژگی ۱۵ روز رایگان بسیار کمک کننده بود. بک‌آپ گیری آنلاین حسابفا خیال ما رو کاملا راحت، و مدیریت کاربران در حسابفا کار ما رو ساده‌تر از قبل کرده.

خانم شهابی - دفتر ترجمه رسمی

 مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای امیری

۳ سال با حسابفا آشنا هستم. کار با سیستم حسابفا خیلی یوزرفرندلی و راحت هست. با حسابفا حتی میشه دانش ابتدایی حسابداری را هم یاد گرفت.همچنین برای کسانی که چند کسب و کار دارن مثل ما، خیلی مفید هست، چرا که می‌تونیم در لحظه، ورودی و خروجی چند کسب و کار را رصد کنیم، درست برخلاف نرم افزارهای آفلاین.

آقای امیری - مدیرعامل ترند شو

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای طبرسی

بعد از اینکه برنامه حسابداری ما رو هک کردن، بسیاری از نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار رو بررسی کردیم و متوجه شدیم آنچه ما نیاز داریم، حسابفا به راحتی در اختیار ما قرار میده و در ضمن امنیت بسیار بالایی هم داره.

آقای طبرسی - آروما

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای کشاورز

۳ سال هست که از حسابفا استفاده می‌کنیم. پشتیبانی بسیار خوبی داره. کار باهاش خیلی راحت هست حتی با موبایل هم میشه به راحتی کار رو پیش برد. حسابفا ارزش مشتری خودش رو به خوبی حفظ میکنه.

آقای کشاورز - ژوبین تجارت پارسیان

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا خانم امیری

از سال ۹۷ با حسابفا کار می‌کنم. این نرم افزار کار ما رو راحت کرده. بهترین ویژگی حسابفا اینه که در هر ساعتی از شبانه روز میشه ازش استفاده کرد. ضمن اینکه رابط کاربری زیبا و ساده این نرم افزار فوق العاده هست.

خانم امیری - حسابدار

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای بهزاد

ما نیاز داشتیم که با یک سیستم حسابدرای، چندتا کسب و کار خودمون رو مدیریت کنیم. با حسابفا آشنا شدیم و متوجه شدیم که این نیاز ما رو به خوبی پوشش میده. ضمن اینکه پشیتبانی رایگان و خوش برخورد تیم حسابفا امیتاز مثبت هست.

آقای بهزاد - کارمایدک

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای حریر فروش

از ابتدا با نرم افزار حسابفا کار کردم. مهمترین ویژگی برای من آنلاین بودن بود، که من حتی خارج از کشور و با اختلاف ساعت، می‌تونستم کارهامو پیش ببرم. پشتیبانی حسابفا همیشه پاسخگو هستن و به خوبی به پیشنهادهای ما هم گوش میدن و عمل میکنن.

آقای حریرفروش - مندی گالری

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای چهره نگاری

وقتی به دنبال نرم افزار حسابداری آنلاین بودم با حسابفا آشنا شدم. پس از استفاده از ۱۵ روز رایگان فهمیدم خیلی کاربردی هست و طراحی منوی حسابفا اینقدر راحت چیدمان شده که کار با نرم افزار رو خیلی راحت کرده.

آقای چهره نگاری - مشاور کسب و کار

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا اقای تسلیمی

بعد از استفاده ۱۵ روز رایگان حسابفا متوجه شدم تمام شرایط مورد نیاز من رو داره و بعد از این سیستم حسابداریمون رو به حسابفا تغییر دادیم، اتصال وبسایت فروشگاهی ما به سیستم حسابداری بزرگترین ویژگی‌ای بود که ما بهش نیاز داشتیم.

آقای تسلیمی - یاناکوه

مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا افای نفیسی

ابتدا با نرم افزار آفلاین کار می‌کردیم ولی اون نرم افزار، پاسخگوی نیازهای ما نبود. بصورت اتفاقی با حسابفا آشنا شدیم و باعث شد که نرم افزار رو به حسابفا تغییر بدیم. برای ما، آنلاین بودن و اینکه بتونیم وبسایت فروشگاهی رو به سیستم حسابداری متصل کنیم از اصلی ترین ویژگی ها محسوب میشدن که حسابفا هردو ویژگی رو داشت. همینطور در حسابفا زمانی که یک آپدیت جدید میاد، به صورت خودکار برای همه فعال میشه و دیگه نیازی به نصب نداره.

آقای نفیسی - دنیای روفرشی

لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 0 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 1 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 2  لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 3 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 4 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 5 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 6 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 7 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 8 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 9 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 10 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 11 لیست مشتریان نرم افزار حسابداری حسابفا 12

پرسش های متداول

حسابفا به‌عنوان اولین نرم‌افزار حسابداری ابری در ایران، چندین سال است که در این زمینه فعالیت دارد. و تست های امنیتی مختلفی را با موفقیت پشت سر گذاشته. بعلاوه بصورت خودکار هر شب از داده های کاربران نسخه پشتیبان تهیه و تمامی داده ها بصورت رمزنگاری شده روی فضای ابری نگهداری می شوند. همچنین حسابفا دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشد که در انتهای صفحه اصلی سایت می توانید مشاهده کنید.

حسابفا بسیار کاربرپسند و ساده طراحی شده است، علاوه بر آن شما همواره می توانید از راهنمای جامع حسابفا و خودآموزهای ویدیویی در بخش راهنمای سایت استفاده کنید. علاوه بر آن در صورت نیاز شما می توانید اعتبار آموزش خریداری کرده و با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا بصورت تلفنی به شما آموزش های لازم داده شود.

شما می توانید هر زمان مایل بودید از کسب و کار خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و این نسخه های پشتیبان بر روی فضای ابری حسابفا نگهداری می شوند. علاوه بر آن شما می توانید داده های کسب و کار خود را در قالب فایل اکسل دانلود کنید. بدیهی است که امکان خروجی گرفتن مستقیم فایل پایگاه داده به دلیل مسائل امنیتی وجود ندارد. ضمن اینکه تمامی پایگاه های داده بصورت رمزنگاری شده در فضای ابری حسابفا ذخیره می شوند.

خیر، اطلاعات شما به اداره ی دارایی ارسال نمی شود. حسابفا متعهد است که اطلاعات کاربران را محرمانه نگه داشته و در اختیار شخص ثالثی قرار ندهد مگر با حکم نهادهای امنیتی و قضایی که در این صورت نیز، حتماً قبل از آن موارد به اطلاع کاربر می رسد.

خیر، حسابفا یک نرم افزار آنلاین حسابداری است با ماهیت ابری، تحت وب و نسخه آفلاینی ندارد.

پرشش های متداول نرم افزار حسابداری
دانلود نرم افزار حسابداری موبایل

دریافت اپلیکیشن تلفن همراه

در هر کجا با اپلیکیشن تلفن همراه حسابفا، به کسب و کار خود دسترسی دارید. فاکتور صادر کنید و هزینه و درآمد خود را ثبت کنید.

همکاران تجاری حسابفا