تنظیمات


در تنظیمات می‌توانید اطلاعات بخش‌های مختلف کسب‌وکارتان را تعریف یا ویرایش کنید.

منو تنظیمات > پروژه‌ها برای تعریف پروژه‌ است.

به‌وسیله منو تنظیمات > اطلاعات کسب‌وکار امکان ویرایش و تکمیل اطلاعات کسب‌وکار خود را خواهید داشت.

کسب و کار

از منو تنظیمات > تنظیمات مالی به تنظیمات مالی کسب‌وکارتان دسترسی خواهید داشت. تنظیمات در سه سربرگ اطلاعات مالی، اطلاعات سال مالی و فاکتورها دسته‌بندی‌شده است.

توجه
اطلاعات مربوط به سیستم حسابداری، انبارداری و واحد پول فقط در زمان ساخت کسب‌وکار قابل‌تعریف هستند و بعد امکان ویرایش آن‌ها وجود ندارد.
مالی

حسابفا دارای امکان ارسال فاکتور به‌صورت آنلاین است تا مشتری پس از مشاهده فاکتور تنها با یک کلیک اقدام به پرداخت کند. تنها کافی است ارسال فاکتور آنلاین را فعال کنید.

از مسیر تنظیمات > تنظیمات مالی > سربرگ فاکتور به تنظیمات فاکتور آنلاین دسترسی دارید.

مالی

برای فعال‌سازی به سایت پی پینگ به آدرس https://www.payping.ir مراجعه کرده و در سایت ثبت‌نام نمایید. پس از ثبت‌نام و تائید اطلاعات هویتی شما در سایت پی پینگ، در حسابفا روی دکمه اتصال به‌حساب پی پینگ کلیک کنید.

با منو تنظیمات > جدول تبدیل نرخ ارز در صورت چند ارزی بودن می‌توانید نرخ تبدیل ارزها را مشخص کنید.

منو تنظیمات > مدیریت کاربران امکان جستجو و تعریف کاربران جدید همچنین محدوده دسترسی آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای تعریف کاربر جدید در پنجره بازشده ایمیل یا شماره تماس فرد را وارد کنید. به‌طور پیش‌فرض پنج نوع کاربر با عنوان‌های مدیر، فقط خواندنی، استاندارد، فقط فاکتور و حسابدار با محدوده‌ای از مجوزهای متفاوت تعریف‌شده است. البته هرکدام از موارد دسترسی در قسمت مشاهده و تغییر مجوزها قابلیت ویرایش دارد.

توجه
پیش از ثبت ایمیل برای دعوت کاربر جدید، کاربر باید ابتدا در سایت حسابفا ثبت‌نام کند.
مالی

از مسیر تنظیمات > تنظیمات چاپ به تنظیمات چاپ اسناد و حواله‌ها دسترسی دارید. تنظیمات هر بخش در سربرگ مربوطه قابل‌ویرایش است.

مالی