حساب فا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حساب فا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با حساب فاز

15 آذر روز حسابدار مبارک

داراییهاتون روزافزون ، بدهی هاتون کن فیکون ، سرمایه هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ....... روز حسابدار مبارک

هیچ چیز بالاتر از اعتماد شما نیست

مدت زیادی از رسیدن اعضای تایید شده حسابفا به 5000 کاربر نمی گذرد و حالا در کمتر از دو ماه از این تاریخ، ما به بیش از 6000 کاربر تایید شده رسیدیم و این به معنای افزایش گستره اعتماد شما کاربران همراه و وفادار است.

لذت کمک به کاربران حساب فا

وقتی سراغ تیم پشتیبانی حساب فا رفتیم، همگی در حال صحبت با کاربران سرویس و راهنمایی آنها بودند . چند لحظه بعد که تماس یکی از بچه ها تمام شد، از او خواستیم که ما را در جریان تجربه حضور در این بخش قرار دهد.

یک رکورد جدید و بهانه ای برای با هم بودن

حساب فا موفق به ثبت بیش از 5000 کسب و کار مجزا شد . این رکورد تازه که بر پایه حمایت کاربران و تلاش های شبانه روزی تیم های مختلف حساب فا بود، نیازمند برگزاری یک جشن خانوادگی و قدردانی از زحمات تمام تیم بود .

از تغییرات ظاهری حساب فا، تا تغییر دکوراسیون دفتر

خرداد ماه امسال برای حساب فا و تیم های مختلف فنی، فروش و پشتیبانی، پر بود از تغییرات مهم و اساسی ، دفتری با چیدمان جدید، که همزمان با تغییرات ویژه ای در وب سایت حساب فا همراه شد. این تغییرات، در نهایت قرار است که به سرویس دهی بهتر، چابک تر و بهینه تر حساب فا منتهی شود . اهمیت همراهی مخاطبان حساب فا، باعث شد تا دلایل اصلی این تغییرات را از مهندس مسعودی، مدیر عامل محترم شرکت جویا شویم .