حساب فا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حساب فا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با داستان مشتریان

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر در هشتمین همایش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، موفق به دریافت گواهی‌نامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1397 شد.

سال نو مبارک

اینک بهارتا دروازه هاى شهر رسیده ورستاخیز ، دوباره درگیتى دمیده ومن دردعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی احسن الحال را برای شما آرزو می‌کنم.

امکانی فوق العاده

فریبا صحرخیزان، موسس یک وب سایت فروش وسایل تزئینی و از کاربران خوب سرویس حساب فا می باشد . چندی پیش، از تجربه خود در رابطه با حساب فا، این طور برایمان گفتند .

به همین سادگی

هیچوقت تا این اندازه ساده نبوده... این جمله ای بود که محمد زارع پور، بعد از اولین تماس خود با واحد خدمات مشتریان حساب فا به زبان آورد. تیم خدمات مشتریان ما، هم خوشحال بود و هم به دنبال دانستن دلیل این موضوع. بر همین اساس، دلیل را از خود آقای زارع پور جویا شدیم.

شاید برای شما هم رخ دهد

آقای جمال زاده از مشتریان حال حاضر سرویس حسابداری آنلاین حساب فا، داستان جالب پیوستن خود را به جمع استفاده کنندگان از این سرویس را برای ما تعریف کرد. این داستان ساده و در عین حال جالب، ممکن است در بردارنده تجربه خوبی برای شما باشد.

رضا مددی از تجربه جالبش گفته

من رضا هستم، صاحب یک شرکت توزیع مواد غذایی در کرمانشاه. استفاده از یک نرم افزار حسابداری جامع برای شرکت من، امری مسلم بود. من برای ثبت فاکتورهای فروش، فاکتورهای خرید و البته تنظیم اسناد مالی شرکتم، بدیهی بود که به یک نرم افزار حسابداری نیاز داشتم. نرم افزارهای زیادی در بازار دیده بودم و البته پیشنهاداتی هم از سمت همکارانم داشتم.

داستان مخالفت های تاریخی را شنیده اید؟

در تمام طول تاریخ، همواره گروهی به عنوان جمعیت خلاق و خوش فکر شناخته می شدند. معمولا حاصل وجود و تفکر این گروه از افراد، کشف، اختراع و پیدایشی تازه بوده. پیدایشی که علاوه بر جذابیت های موجود، کاربردهای جدیدی را برای بشر به همراه داشته. اما در نقطه مقابل این گروه، همواره افرادی قرار داشته اند، که نه تنها جذابیت های برآمده از این موارد را منکر می شدند، بلکه درصدد مخالفت و ایجاد ممانعت برای پیشرفت آن...