حساب فا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حساب فا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با تازه های خبری

15 آذر روز حسابدار مبارک

داراییهاتون روزافزون ، بدهی هاتون کن فیکون ، سرمایه هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ....... روز حسابدار مبارک

حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور برای شرکت در جیتکس دبی

مهدی فقیهی با اشاره به وجود ظرفیت مناسب توسعه بازار‌های جهانی شرکت‌های نوآور ایرانی در نمایشگاه جیتکس گفت: به شرکت‌هایی که تمایل دارند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند، تا ۷۰ درصد تسهیلات تعلق خواهد گرفت.

سامسونگ در مسیر سود بیشتر

سامسونگ بخشی از راهنمای درآمدی خود برای سود سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد و به نظر می رسد که همه چیز حاکی از یک رکورد شکنی دارد.

برنامه اپل برای آموزش در مدارس

در اوایل سال جاری، اپل از طرح جدیدی به نام “هر کس می تواند خلق کند” پرده برداشت که بر ایجاد برنامه آموزشی هر فردی که از آیپد استفاده می کند، متمرکز بود و به عنوان یک ابزار برای دانش آموزان برای یادگیری بیشتر در خصوص موسیقی، ویدئو، عکاسی و طراحی مورد استفاده قرار می گرفت.

پایان نوسانات شدید دلار

بازار ارز، هفته گذشته را با کاهش جدی قیمت شروع کرد، اما شرایط هنوز به گونه‌ای نیست که بتوان با قاطعیت گفت وضعیت قیمت ها به حالت با ثبات رسیده است.

مدیر جدید اینستاگرام معرفی شد

پس از کناره گیری موسسان اینستاگرام از مدیریت این شبکه های اجتماعی موفق، حالا خبرهای تازه ای درباره یک انتصاب تازه به گوش می رسد.

چرا قیمت دلار رو به کاهش است؟

در پی روند نزولی قیمت دلار در بازار آزاد، یکی از اعضای اتاق بازرگانی ایران با بیان این که افزایش نرخ ارز هیچ توجیه منطقی نداشت، چهار دلیل برای کاهش نرخ ارز مطرح کرد و گفت: این افت قیمت ارز تمام خواهد شد و در یک قیمت منطقی در حدود ۱۰ هزار تومان می‌رسد که تثبیت آن به دولت و ایجاد اعتماد مردم به توانایی در اقتصاد کشور بستگی دارد.

ادامه سیر نزولی در بازار ارز

در پی ریزش قیمت ها، تعداد فروشنده ها در بازار ارز افزایش یافته و موجب شده تا قیمت دلار به کانال ۱۵ هزار تومان برگردد.