حساب فا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حساب فا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با خواندنی های حسابداری

15 آذر روز حسابدار مبارک

داراییهاتون روزافزون ، بدهی هاتون کن فیکون ، سرمایه هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ....... روز حسابدار مبارک

کدینگ حسابداری

از آنجایی که در فرآیند حسابداری رویداد های مالی به تعداد زیاد و در انواع مختلف وجود دارند اگر این رویداد ها دسته بندی نشوند و دارای زیر مجموعه های فرعی نباشند نوعی در هم ریختگی و بی نظمی ایجاد شده که کلیه فعالیت های بعدی در حسابداری را تحت شعاع قرار می دهد .

استخدام حسابدار

حتما شما هم تا امروز به تعداد زیاد آگهی های استخدام حسابدار در رسانه های مختلف دقت کرده اید. غلط نیست اگر بگوییم که استخدام حسابداران به میزان قابل توجهی از سایر رشته ها در بازار کسب و کار بیشتر است.

نحوه خرید یا تمدید سرویس در حساب فا

درصورتیکه مدت و اعتبار اسناد شما منقضی شده باشد می توانید یکی از طرح های مدنظر خود را با توجه به فعالیت و نیازکسب و کار خود شارژ نمایید . در صفحه مربوط به لیست کسب و کار های من، در مقابل نام کسب و کار گزینه ی خرید/ تمدید سرویس را کلیک می کنیم.

یوزانس چیست و کاربرد آن در کجاست؟

به گزارش ایران اکونومیست؛ در اعتبار اسنادی یوزانس، خریدار کالا یا خدمات مبلغ پرداختی را به صورت نسیه به فروشنده کالا پرداخت می‌ کند. هنگامی که فروشنده کالا «ذینفع اعتبار اسنادی» نسبت به حمل کالا اقدام و اسناد را بدون مغایرت به بانک ذیربط ارائه می کند، از تاریخ ارائه سند و پس از خاتمه یوزانس مبلغ کالای خودرا از بانک مربوطه اخذ خواهد شد.