حمایت از کاربرن
برای کمک به مدیریت کسب و کار

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

حسابفا ، راهکاری برای حمایت از کسب و کارهای کوچک، متوسط و نوپا در ایران است . هدف اصلی حسابفا ، ایجاد فضایی امن، با امکانات کامل و ساده برای مدیریت مالی و حسابداری کسب و کارهای داخلی است . سرویس آنلاین حسابفا با توجه به هزینه های پایین و امکانات کامل خود در کنار قابلیت هایی نظیر عدم نیاز به نصب و راه اندازی ، دسترسی 24 ساعته و اتصال با هر وسیله و در هر مکانی، رسالت خود را حمایت همه جانبه از کاربران نیازمند به خدمات مالی و حسابداری آنلاین در کشور می داند.

فصل تازه ای در پشتیبانی سرویس های آنلاین

سرویس حسابفا در گام نخست بر اساس نیاز حداقلی به پشتیبانی طراحی و ارائه گردیده. با این حال، پیش بینی های لازم به منظور پشتیبانی آنلاین، تلفنی و یا در قالب ایمیل در حسابفا تعبیه شده و همکاران پشتیبانی ما در طول هفته پاسخگوی شما می باشند.
پشتیبانی حسابفا در دو لایه تخصصی حسابداری و تخصصی نرم افزاری انجام می شود. شما می توانید کلیه موارد خود در حوزه مدیریت مالی و حسابداری را در کنار مشکلات نرم افزاری، با برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی حسابفا به راحتی و در کوتاه ترین زمان برطرف نمایید.


حسابفا پاسخگو به درخواست های ویژه کاربران

ثبت و رسیدگی به درخواست های کاربران، با هدف بهبود قابلیت های این سرویس، به عنوان بخشی از رسالت واحد حمایت از کاربران حسابفا محسوب می شود. در این بین، ثبت و رسیدگی به درخواستهای ویژه ای که قابلیت اجرایی با ابزارهای موجود در سرویس را ندارند، پس از بررسی های اولیه و تایید مدیران سرویس، در کمترین زمان انجام خواهد شد.


شبکه حسابداران حسابفا ، فراتر از یک نرم افزار حسابداری آنلاین

شبکه حسابداران حسابفا ، فضایی برای ایجاد حساب کاربری، ویژه حسابداران و شرکت های خدمات حسابداری در کشور است . نمایش قابلیت های متخصصین حوزه حسابداری و شرکت های خدمات مالی و حسابداری در این شبکه، با هدف برقراری ارتباط میان صاحبان مشاغل و جامعه متخصصین مالی و حسابداری در ایران انجام می شود.
این شبکه، بر قابلیت های تعریف شده فعالان حسابداری، در مسیر کمک به معرفی آنها به افراد و مشاغل نیازمند به خدمات مالی و حسابدرای متمرکز است و هدف ویژه آن، توسعه ارتباطات موثر میان صاحبان کسب و کار، حسابدارن شخصی و شرکت های حسابداری فعال در سراسر کشور است.


پشتیبانی هوشمند از اطلاعات ثبت شده کاربران

حفظ و نگهداشت هوشمند اطلاعات ثبت شده کاربران، از مهم ترین ویژگی های حسابفا در مسیر حمایت از کاربران بشمار می رود. پشتیبان گیری اتوماتیک اطلاعات ثبت شده در سرورهای حسابفا ، مبتنی بر الگوریتمی پیچیده و منحصربفرد می باشد.
پشتیبان گیری از اطلاعات، بر روی سرورهای قدرتمند داخلی و خارجی حسابفا و به منظور پیش بینی انواع رخدادها و تهدیدات احتمالی، طبق برنامه منظم و در هر یک ساعت انجام می گردد.

حمایتی همه جانبه برای توسعه کسب و کار شما

حسابفا ، حامی شما در مسیر توسعه فعالیت های تجاری می باشد . در نظر گرفتن نیازهای متنوع کسب و کارها، در کنار پشتیبانی کامل با روش های تلفنی و آنلاین، و برقراری ارتباط موثر میان حسابداران و صاحبان مشاغل از طریق شبکه حسابداران حسابفا ، مجموعه خدمات منحصربفردی برای حمایت از فضای کسب و کار در کشور را فراهم ساخته است.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...