حمایت از کاربرن
برای کمک به مدیریت کسب و کار

نرم افزار حسابداری حساب فا

ثبت نام رایگان ورود

حساب فا، راهکاری برای حمایت از کسب و کارهای کوچک، متوسط و نوپا در ایران است . هدف اصلی حساب فا، ایجاد فضایی امن، با امکانات کامل و ساده برای مدیریت مالی و حسابداری کسب و کارهای داخلی است . سرویس آنلاین حساب فا با توجه به هزینه های پایین و امکانات کامل خود در کنار قابلیت هایی نظیر عدم نیاز به نصب و راه اندازی ، دسترسی 24 ساعته و اتصال با هر وسیله و در هر مکانی، رسالت خود را حمایت همه جانبه از کاربران نیازمند به خدمات مالی و حسابداری آنلاین در کشور می داند.

فصل تازه ای در پشتیبانی سرویس های آنلاین

سرویس حساب فا در گام نخست بر اساس نیاز حداقلی به پشتیبانی طراحی و ارائه گردیده. با این حال، پیش بینی های لازم به منظور پشتیبانی آنلاین، تلفنی و یا در قالب ایمیل در حساب فا تعبیه شده و همکاران پشتیبانی ما در طول هفته پاسخگوی شما می باشند.
پشتیبانی حساب فا در دو لایه تخصصی حسابداری و تخصصی نرم افزاری انجام می شود. شما می توانید کلیه موارد خود در حوزه مدیریت مالی و حسابداری را در کنار مشکلات نرم افزاری، با برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی حساب فا به راحتی و در کوتاه ترین زمان برطرف نمایید.


حساب فا پاسخگو به درخواست های ویژه کاربران

ثبت و رسیدگی به درخواست های کاربران، با هدف بهبود قابلیت های این سرویس، به عنوان بخشی از رسالت واحد حمایت از کاربران حساب فا محسوب می شود. در این بین، ثبت و رسیدگی به درخواستهای ویژه ای که قابلیت اجرایی با ابزارهای موجود در سرویس را ندارند، پس از بررسی های اولیه و تایید مدیران سرویس، در کمترین زمان انجام خواهد شد.


شبکه حسابداران حساب فا، فراتر از یک نرم افزار حسابداری آنلاین

شبکه حسابداران حساب فا، فضایی برای ایجاد حساب کاربری، ویژه حسابداران و شرکت های خدمات حسابداری در کشور است . نمایش قابلیت های متخصصین حوزه حسابداری و شرکت های خدمات مالی و حسابداری در این شبکه، با هدف برقراری ارتباط میان صاحبان مشاغل و جامعه متخصصین مالی و حسابداری در ایران انجام می شود.
این شبکه، بر قابلیت های تعریف شده فعالان حسابداری، در مسیر کمک به معرفی آنها به افراد و مشاغل نیازمند به خدمات مالی و حسابدرای متمرکز است و هدف ویژه آن، توسعه ارتباطات موثر میان صاحبان کسب و کار، حسابدارن شخصی و شرکت های حسابداری فعال در سراسر کشور است.


پشتیبانی هوشمند از اطلاعات ثبت شده کاربران

حفظ و نگهداشت هوشمند اطلاعات ثبت شده کاربران، از مهم ترین ویژگی های حساب فا در مسیر حمایت از کاربران بشمار می رود. پشتیبان گیری اتوماتیک اطلاعات ثبت شده در سرورهای حساب فا، مبتنی بر الگوریتمی پیچیده و منحصربفرد می باشد.
پشتیبان گیری از اطلاعات، بر روی سرورهای قدرتمند داخلی و خارجی حساب فا و به منظور پیش بینی انواع رخدادها و تهدیدات احتمالی، طبق برنامه منظم و در هر یک ساعت انجام می گردد.

حمایتی همه جانبه برای توسعه کسب و کار شما

حساب فا، حامی شما در مسیر توسعه فعالیت های تجاری می باشد . در نظر گرفتن نیازهای متنوع کسب و کارها، در کنار پشتیبانی کامل با روش های تلفنی و آنلاین، و برقراری ارتباط موثر میان حسابداران و صاحبان مشاغل از طریق شبکه حسابداران حساب فا، مجموعه خدمات منحصربفردی برای حمایت از فضای کسب و کار در کشور را فراهم ساخته است.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حساب فا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...