دسترسی و تنظیمات
همه چیز دست شماست

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

دسترسی به امکانات و تنظیمات کاربردی حسابفا ، با هدف ساده سازی و پوشش دهی به نیازهای مختلف شما طراحی شده . صفحه اصلی با عناوین مشخص ، شما را برای دست یابی سریع به امکانات حسابفا راهنمایی می کند و بخش تنظیمات، ابزارهای لازم را برای کنترل کامل سیستم، در اختیار شما می گذارد.

یک دسترسی، با امکان ویرایش سریع

دسترسی سریع و نیاز به ویرایش اسناد ثبت شده و یا فاکتورهای صادره در حسابفا ، از طریق گزینه های تعبیه شده در منو لیست به راحتی قابل انجام می باشد.
رسید ها، اسناد انتقال وجه و لیست چک های دریافتی و پرداختی در منو لیست قرار گرفته، تا در صورت نیاز به ویرایش و یا حذف احتمالی از آن استفاده نمایید.


تنظیم تاریخ و امکان گزینش ارزهای بین المللی

اگر کسب و کار شما نیازمند هماهنگی با تقویم و تاریخ های میلادی می باشد و یا نیاز به استفاده از اعداد لاتین در بخش های مختلف سرویس دارید، در بخش تنظیمات حسابفا ، علاوه بر تقویم شمسی، گزینه تقویم میلادی در دسترس شماست.
تغییر تقویم شمسی به میلادی، به صورت اتوماتیک، اعداد قابل نمایش در سرویس را به لاتین تغییر می دهد.


تعریف کاربران با امکان ایجاد سطح دسترسی

استفاده همزمان چند کاربر با نیازها و دسترسی های مختلف ، از جمله نیازهای اصلی هر نرم افزار حسابداری است . در سرویس آنلاین حسابفا ، تعریف و دعوت از کاربران سیستم برای استفاده از کلیه امکانات سرویس و یا بخشی از آنها، به صورت آنلاین و با قابلیت تعیین میزان دسترسی، قابل اجرا می باشد.


یک هزینه برای استفاده نامحدود

از ویژگی های منحصربفرد حسابفا ، تعریف نامحدود کاربران سیستم بدون نیاز به پرداخت هزینه است . بر خلاف سرویس های معمول که برای ایجاد یک کاربر جدید، نیازمند خرید نسخه ای تحت عنوان کلاینت می باشند، حسابفا با یک بار پرداخت هزینه، کلیه امکانات خود را بدون محدودیت در اختیار کاربران تعریف شده شما خواهد گذاشت.

نرم افزار حسابداری حسابفا ، مدیر هوشمند زمان و هزینه شما

اهمیت درک کاربران در محیط تجاری ایران، مستلزم در نظر گرفتن تمام جوانب و نیازهای کسب و کاری می باشد . حسابفا ، با درک این موضوع، ضمن ارائه کاملی از یک نرم افزاری حسابداری آنلاین و تحت وب، درخواست های کاربران را به منظور طراحی امکانات جدید، در قالب نسخه های بروز رسانی هفتگی و به صورت رایگان، در اختیار آنها قرار می دهد.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...