با قابلیت پنل پیامک
به رونق کسب و کار شما کمک می کنیم

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

محوریت رشد و توسعه حسابفا ، کمک به رونق کسب و کار کاربران می باشد . ایجاد امکانات جانبی در سرویس حسابفا ، از همین سیاست پیروی می کند . ما در تلاشیم، تا از تمام ظرفیت های ممکن در مسیر حمایت از کاربران خود استفاده کنیم و تجربه ای منحصربفرد را برای شما ایجاد کنیم.

پنل پیامک با رابط کاربری ساده

صاحبان حساب کاربری در حسابفا ، با پرداخت هزینه فعال سازی از طریق منو پیامک، به راحتی می توانند از امکانات این بخش به منظور ارسال پیامک های فردی و گروهی استفاده کنند .رابط کاربری ساده و روان، با قابلیت شارژ به میزان دلخواه، تمامی نیازهای شما به یک پنل پیامک کاربردی را برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان و همکارانتان را فراهم می سازد.


پیامک به لیست شماره های کاربردی

از طریق پنل پیامک حسابفا ، می توانید به راحتی به لیست شماره های بدهکاران، بستانکاران، فروشندگان، مشتریان و حتی سهامداران مجموعه، به صورت فردی و گروهی پیام ارسال کنید.
این پنل، قابلیت ارسال پیام به شماره های دلخواه و خارج از لیست های تعیین شده را نیز دارد . نیاز شما به اطلاع رسانی ها، درخواست تسویه فاکتور و یا دعوت برای شرکت در جلسات، به طور کامل از طریق منو پیامک حسابفا ، برطرف می گردد.


بررسی عملکرد با مرور گزارش پیامک های ارسالی

از طریق منو پیامک های ارسال شده، تمامی مشخصات پیامک های ارسالی خود را در یک گزارش کامل دریافت کنید . محتوا، تاریخ ارسال، مانده اعتبار و نام شخص تحویل گیرنده پیامک، از مهمترین بخش های این گزارش برای کمک به کسب و کار شما می باشد.

اولویت حسابفا ، کمک به توسعه کسب و کار شماست

مشارکت در توسعه و ایجاد ظرفیت های نوین برای کمک به کسب و کارهای فعال کشور، از مهمترین اهداف حسابفا به شمار می رود . ما همواره به دنبال مشارکت در خلق فضایی پویا و افزایش کارایی سرویس های مالی و حسابداری برای سرعت بخشیدن به روند رشد و رونق کسب و کارها هستیم.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...