مدیریت خرید و فروش
بخرید و بفروشید، حسابفا در دسترس شماست

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

هر کسب و کاری با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود فعالیت می کند . ثبت اطلاعات خرید و فروش کالاها و خدمات ، اولین گام به منظور ایجاد روندی یکپارچه در مدیریت کسب و کار شما خواهد بود. سرویس آنلاین حسابداری و مدیریت کسب و کار حسابفا ، گام به گام در کنار شماست.

نیازی برای تمام کسب و کارها

خرید و فروش در هر کسب و کاری با شیوه خاص خود انجام می شود. آنچه واضح است، نیاز به ابزار مشترکی برای ثبت این عملیات و مستند کردن آنها به منظور نگهداری و دسترسی سریع به اطلاعات است.
ثبت فاکتورهای خرید و فروش، به لطف تنظیمات هوشمند حسابفا ، به راحتی و در سریع ترین زمان، ممکن گردیده. اگر ایراد و یا اشتباهی در فرآیند خرید و فروش رخ دهد، با استفاده از امکان ثبت فاکتور برگشت از خرید و یا فروش، اصلاحات لازم را به سرعت انجام دهید.


همه چیز پیش بینی شده

سه وضعیت موقت، منتظر تایید و تایید شده، برای تمامی فاکتورها تعبیه شده. اگر نیاز به چاپ فاکتور دارید، در بخش تنظیمات، اندازه های موردنظرتان را تعیین، و نسخه چاپی را تهیه کنید. اگر می خواهید نسخه ای از فاکتور را برای مشتری خود ارسال کنید، به راحتی و از طریق گزینه ارسال با ایمیل اقدام نمایید.
برای محصولات خود بارکد طراحی کنید و از قابلیت اتصال حسابفا به بارکد اسکنر بهره مند شوید. همچنین آدرس مشتریان خود را برای نصب بر روی بسته پستی در حسابفا طراحی و چاپ نمایید.


راحت تر، ساده تر و سریع تر

رابط کاربری زیبا، ساده و کاربردی حسابفا ، تجربه ای تازه را برای شما رقم می زند. نیاز کسب و کار شما به استفاده از یک سیستم یکپارچه مالی و حسابداری به دور از پیچیدگی ها مرسوم، امری مهم و ضروری است. سرویس حسابداری آنلاین حسابفا با درک این موضوع و با هدف ایجاد تمایز و کمک به برتری شغلی شما، تهیه و طراحی شده است.

به سرعت چند کلیک، به راحتی حسابفا

مدیریت آنلاین، هوشمند و کاربردی خرید و فروش در حسابفا ، راهکارهای تازه ای را پیش روی کسب و کارها قرار داده . همزمانی در ثبت فاکتورهای خرید و فروش توسط کارمندان این واحدها ، مدیران مالی و حسابداری را در ثبت همزمان اسناد حسابداری و افزایش سرعت فعالیتهای مالی و اداری و در نتیجه افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان، یاری داده است.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...