مدیریت یکپارچه
دریافت ها و پرداخت ها

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

در سرویس حسابداری آنلاین حسابفا ، مدیریت مبالغ ورودی و خروجی تحت عنوان دریافت ها و پرداخت ها، با هدف تشخیص نهایی وضعیت کسب و کار انجام می گردد . تشخیص نحوه همکاری با تامین کنندگان و یا میزان اعتبار مشتریان شما، بر اساس ثبت دقیق و گزارشهای هوشمند حسابفا در این بخش، ممکن خواهد بود.

مدیریت چکهای دریافتی و پرداختی

استفاده از چک برای معاملات تجاری در ایران رایج است . لزوم مدیریت چک ها برای وصول، واگذاری به بانک و یا عودت در زمان مقرر، ارتباط مستقیمی با اعتبار فعالیت شما در فضای تجاری خواهد داشت . اهمیت این موضوع در حسابفا مورد توجه بوده و پیش بینی های ویژه ای صورت گرفته است .


ثبت با شما، صدور اسناد با حسابفا

برای ماموران خرید و یا فروشنده های حضوری خود، سطح دسترسی به سیستم لازم را ایجاد کنید، تا به صورت آنلاین هزینه ها و درآمدهای کسب و کار شما را به دقت ثبت شوند.
تنوع شیوه های دریافت و پرداخت شما در قالب های نقدی و چکی، تفاوتی در مدیریت ساده و سریع این بخش ایجاد نخواهد کرد.


بدون محدودیت در شیوه های دریافت و پرداخت

طراحی حسابفا با هدف پوشش دهی به انواع معاملات می باشد . سیستم فاکتور آنلاین حسابفا ، با ویژگی ارسال الکترونیک فاکتور و دریافت آنلاین وجه از مشتری با اتصال به درگاه بانکی اختصاصی شما، بخش ویژه ای از سرویس هوشمند مدیریت دریافت ها و پرداخت ها به شمار می رود.
انتقال وجه، ثبت دریافت ها و پرداخت های مربوط به هر فاکتور به صورت مجزا، از دیگر امکانات این بخش محسوب می شود.


بانک و صندوق، ارتباطی کاربردی در حسابداری

در حسابفا ، تعریف بانک های مورد استفاده کسب و کار شما به راحتی و بدون محدودیت انجام می شود . ایجاد ارتباط میان بانک ها و صندوق های تعریف شده از سوی شما، امکان انتقال وجه را میان این دو بخش به سادگی فراهم ساخته . همچنین گزارش دریافتی ها و پرداختی های نقدی و غیرنقدی مربوط به هر بانک در بخش گزارشات حسابفا ، در دسترس شماست.

سرویس حسابداری مبتنی بر رایانش ابری

حسابفا ، نسل نوین نرم افزارهای حسابداری در ایران است . سرویسی مبتنی بر رایانش ابری و به معنای واقعی آنلاین، که تمامی امکانات طراحی شده در آن، از تعریف کسب و کار گرفته تا مدیریت شیوه های دریافت و پرداخت، به طور کامل و به صورت آنلاین توسط شما مدیریت می شود.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...