مدیریت آنلاین کاربران
برای نظارت بهینه منابع انسانی

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

صاحبان کسب و کار به دلایل مختلف تجاری، امکان حضور مداوم در دفاتر مرکزی خود و نظارت بر گزارشهای مکتوب مالی را ندارند . مدیریت آنلاین کاربران در حسابفا ، امکان دسترسی صاحبان و یا مدیران کسب و کار را به راحتی، در هر زمان و یا در هر مکانی به انواع گزارش ها فراهم ساخته است . کنترل فعالیت کارشناسان مالی، کارمندان فروش و یا بخش تامین کالا، به راحتی و به صورت کاملا آنلاین از طریق حسابفا امکان پذیر است .

یک قابلیت با بی نهایت کاربرد

قابلیت مدیریت آنلاین کاربران، فرصت های نوینی را پیش روی کسب و کارها در ایران قرار داده . امکان همکاری با کارشناسان فروش و یا شعب هر کسب و کار، قابلیت مدیریت سیستم تامین و خرید کالا، امکان کنترل کارمندان بخش مالی و حسابداری و یا نظارت شرکای کسب و کار بر روندهای جاری مالی، تنها بخشی از مهمترین ویژگی های این قابلیت برای کمک به بالا رفتن سرعت کسب و کارها و رفع محدودیت های معمول در نرم افزارهای حسابداری آفلاین محسوب می شود .


ابزاری مفید برای مدیران مالی و حسابداری

کسب و کارهای کوچک و متوسط، برای مدیریت هزینه ها و یا به دلیل محدودیت های موجود، اغلب از حضور غیردائمی مدیران مالی و حسابداری بهره می برند.
نرم افزار حسابداری حسابفا ، با کمک قابلیت دسترسی آنلاین و بدون نیاز به نسخه نصب شده نرم افزار، این امکان را برای مدیران مالی و یا شرکت های حسابداری فراهم ساخته، تا بدون نیاز به حضور در دفتر و از راه دور، کلیه موارد مالی و حسابداری را به راحتی مدیریت نمایند.


خرید و فروش بدون محدودیت در زمان و مکان

تفاوت در ساعات کاری شعب و یا ویزیتورهای فروش مربوط به کسب و کار شما، هیچ محدودیتی را پیش روی ثبت فاکتور فروش و یا وارد نمودن اسناد مالی و حسابداری برای شما ایجاد نمی کند . دسترسی آنلاین حسابفا ، بدون محدودیت در زمان، مکان و ابزار اتصال به سرویس، قابلیتی ویژه را برای مدیریت کسب و کارتان فراهم می سازد .

کسب و کار چابک، با مدیریت متمرکز کاربران

حذف محدودیتهای فیزیکی در فعالیت های کسب و کاری، ضمن کمک به مدیریت بهینه زمان و سرمایه، باعث افزایش قدرت نظارت و انعطاف کسب و کارها در فضای پر تغییر تجاری امروز می شود . حسابفا با تمرکز بر ساختار تجاری مدرن و با هدف دسترسی سریع و بدون محدودیت کاربران سرویس های مالی و حسابداری طراحی و راه اندازی شده.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...