مدیریت کالاها، خدمات و ضایعات
راهکاری جامع برای مدیریت سرمایه

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

افزایش سرمایه و قدرت توسعه کسب و کار، نیازمند مدیریت دقیق و منظم کالاها و یا خدمات قابل ارائه می باشد. سیستم هوشمند حسابفا ، بر پایه اطلاعات صحیح، راهکار اصلی برای دستیابی به این هدف را ارائه کرده است.

حسابفا پیشرو در مدیریت داده ها

اطلاعات مربوط به کالاها و یا خدمات شما نیازمند تعیین عناوین و زیر دسته های مورد نیاز شماست . دسته بندی های مورد نظرتان را بدون محدودیت ایجاد کنید و اطلاعات اولیه را به راحتی تعریف نمایید .


سازگار با مدل های متنوع کسب و کار

طراحی حسابفا بر اساس مدل های مختلف کسب و کارهای کوچک و متوسط است . مهم نیست که شما ارائه دهنده محصولات متنوع باشید و یا خدمات مختلفی را به مشتریان خود عرضه کنید، حسابفا راهبرد مورد نیاز شما را پیش بینی نموده.
به طور مثال ،با در نظر گرفتن آیتم ضایعات برای کسب و کارهای محصول محور، باعث افزایش دقت و صحت در گزارشهای سود و زیان خواهد بود.


دسترسی سریع با ورود و دریافت اطلاعات از اکسل

با هدف نگهداری و انتقال سریع اطلاعات، امکانات لازم برای ورود و دریافت لیست کالاها و خدمات در حسابفا پیش بینی شده . بهره گیری از ساختار نرم افزار اکسل به منظور دریافت نسخه جامع و کم حجم اطلاعات و یا ورود سریع آنها به سرویس حسابفا ، راهکاری برای ارتقاء سرعت و جلوگیری از اتلاف وقت در شیوه های سنتی می باشد.

حسابفا راهکار مدیریت هوشمند داده ها

کافی است یک بار اطلاعات کالاها و یا خدمات خود را به حسابفا وارد نمایید و در صورت نیاز از امکانات حذف و ویرایش کمک بگیرد . حسابفا ، تمام عملیات های خرید و فروش را بر اساس همین اطلاعات انجام داده و گزارشهای موردنظر شما را به دقت ارائه خواهد کرد.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...