تفکیک اشخاص
با هدف تعیین دقیق حساب ها

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

تنوع ارتباط هر کسب و کار با افراد مختلف، تحت عنوان فروشنده، خریدار و یا مشتری، ایجاد کننده حساب های مجزا برای هر یک از این نقش ها می باشد. حسابفا با امکان تعریف و تخصیص مجزای هر حساب به فرد مورد نظر شما، اطلاعاتی دقیق و راهبردی را در قالب گزارشهای تعبیه شده ارائه می کند.

منافع و سرمایه صاحبان سهام و همکاران تجاری

هدف نهایی هر کسب و کار، تامین امنیت سرمایه سهامدارن و حفظ منافع آنهاست. در حسابفا ، کلیه حساب های مرتبط با صاحبان سهام و در نتیجه میزان سود و زیان شرکا، به راحتی قابل تفکیک است.
علاوه بر این تمامی صورت های بدهی و مطالبات شما از طرف های کسب و کارتان، در هر زمانی و در قالب گزارش های مجزا، قابل مشاهده خواهد بود.


دسترسی کاربران بر اساس الگوی کسب و کار

میزان دسترسی هر فرد به سیستم حسابداری کسب و کار شما برابر نیست . یک مدیر مالی، یک کارمند فروش و یا یک حسابرس، هر یک اجازه دسترسی به بخشهای خاصی از اطلاعات حسابداری شما را خواهند داشت.
در حسابفا ، بدون پرداخت هزینه های مرسوم برای استفاده کاربران مختلف نرم افزار، فقط کافی است برای هر فرد و بر اساس نیاز وی، دسترسی لازم را به صورت رایگان ایجاد نمایید.


همه مشتری ها مثل هم نیستند

از مهمترین قابلیتهای ویژه تفکیک اشخاص و حساب ها، بهره گیری از اطلاعات خروجی این بخش به منظور مدیریت برنامه های تخفیفی و سیاست های نگهداشت مشتری است. این اصل که هر مشتری براساس میزان معاملات، سود رسانی و ارتباط با کسب و کار شما، جایگاه ویژه ای دارد، تعیین کننده سیاست ها و راهکارهای تجاری شماست. با امکان تفکیک اشخاص و حساب های آنها، مشتریان ارزشمند خود را بهتر مدیریت کنید.

حساب شما، از بقیه جداست

تعریف اشخاص و در نتیجه تفکیک حساب آنها در مدیریت سرمایه، درآمد و ضررهای احتمالی هر کسب و کار، امری مهم و حیاتی است. وصول به موقع مطالبات بر اساس حساب بدهکاری آنها و یا تشخیص نیاز به افزایش سرمایه برای توسعه کسب و کار، برآمده از گزارشهای بدست آمده از همین بخش است.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...