تفکیک اشخاص
با هدف تعیین دقیق حساب ها

نرم افزار حسابداری حساب فا

ثبت نام رایگان ورود

تنوع ارتباط هر کسب و کار با افراد مختلف، تحت عنوان فروشنده، خریدار و یا مشتری، ایجاد کننده حساب های مجزا برای هر یک از این نقش ها می باشد. حساب فا با امکان تعریف و تخصیص مجزای هر حساب به فرد مورد نظر شما، اطلاعاتی دقیق و راهبردی را در قالب گزارشهای تعبیه شده ارائه می کند.

منافع و سرمایه صاحبان سهام و همکاران تجاری

هدف نهایی هر کسب و کار، تامین امنیت سرمایه سهامدارن و حفظ منافع آنهاست. در حساب فا، کلیه حساب های مرتبط با صاحبان سهام و در نتیجه میزان سود و زیان شرکا، به راحتی قابل تفکیک است.
علاوه بر این تمامی صورت های بدهی و مطالبات شما از طرف های کسب و کارتان، در هر زمانی و در قالب گزارش های مجزا، قابل مشاهده خواهد بود.


دسترسی کاربران بر اساس الگوی کسب و کار

میزان دسترسی هر فرد به سیستم حسابداری کسب و کار شما برابر نیست . یک مدیر مالی، یک کارمند فروش و یا یک حسابرس، هر یک اجازه دسترسی به بخشهای خاصی از اطلاعات حسابداری شما را خواهند داشت.
در حساب فا، بدون پرداخت هزینه های مرسوم برای استفاده کاربران مختلف نرم افزار، فقط کافی است برای هر فرد و بر اساس نیاز وی، دسترسی لازم را به صورت رایگان ایجاد نمایید.


همه مشتری ها مثل هم نیستند

از مهمترین قابلیتهای ویژه تفکیک اشخاص و حساب ها، بهره گیری از اطلاعات خروجی این بخش به منظور مدیریت برنامه های تخفیفی و سیاست های نگهداشت مشتری است. این اصل که هر مشتری براساس میزان معاملات، سود رسانی و ارتباط با کسب و کار شما، جایگاه ویژه ای دارد، تعیین کننده سیاست ها و راهکارهای تجاری شماست. با امکان تفکیک اشخاص و حساب های آنها، مشتریان ارزشمند خود را بهتر مدیریت کنید.

حساب شما، از بقیه جداست

تعریف اشخاص و در نتیجه تفکیک حساب آنها در مدیریت سرمایه، درآمد و ضررهای احتمالی هر کسب و کار، امری مهم و حیاتی است. وصول به موقع مطالبات بر اساس حساب بدهکاری آنها و یا تشخیص نیاز به افزایش سرمایه برای توسعه کسب و کار، برآمده از گزارشهای بدست آمده از همین بخش است.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حساب فا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...