واسط کاربری (API)
نرم افزار حسابداری حسابفا آماده مشارکت با ما

نرم افزار حسابداری حسابفا

ثبت نام رایگان ورود

ایجاد دسترسی آزاد برای همکاری با وب سایت ها و سرویس های آنلاین فعال، بخش مهمی از سیاست های مشارکت فعالانه با همکاران تجاری حسابفا می باشد . مجموعه ای منظم و جامع از اطلاعات مورد نیاز شما برای اتصال به سرویس، به منظور ایجاد همکاری موثر با حسابفا ، در این بخش تعبیه گردیده.

کاربرد API ویژه همکاران تجاری

دسترسی از طریق API، به منظور توسعه همکاری تجاری در حسابفا ایجاد شده. اگر به دنبال استفاده از حسابفا برای گروهی از مشتریان خود در یک سرویس آنلاین می باشید و یا ایده ای برای همکاری تجاری با حسابفا از طریق سرویس های واسطه ای دارید، این بخش شما را به سادگی راهنمایی خواهد کرد.


پشتیبانی فنی حسابفا پاسخگوی شماست

راهنمای استفاده از API ها در حسابفا کامل و واضح است، با این حال پیش بینی های لازم به منظور پشتیبانی کامل از توسعه دهندگان و همکاران تجاری حسابفا ، در سرویس انجام شده. تیم پشتیبانی فنی حسابفا ، از روش های متنوع تلفنی و آنلاین، پاسخگو و راهنمای شما برای بهره برداری حداکثری از این بخش می باشد.


گام به گام برای دسترسی ساده و سریع به امکانات سرویس

کلیه مراحل لازم به منظور دسترسی به امکانات حسابفا ، به صورت تفکیک شده و به زبان ساده در دسترس شماست. تمامی گزینه های موجود در حسابفا ، بر اساس نیاز شما درنظر گرفته شده، و به راحتی می توانید گزینه مدنظر خود را از منو تعبیه شده، انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

حسابفا اولین سرویس حسابداری آنلاین تعامل گرا

همکاری دوطرفه با توسعه دهندگان وب و اپلیکیشن، و ارائه دهندگان سرویس های واسطه ای، اصلی ترین رسالت تعاملی حسابفا محسوب می شود . ما در حسابفا ، به دنبال رشد، پویایی و توسعه هر چه بیشتر سرویس های آنلاین و سایر خدمات تسهیل کننده در فرآیند کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشیم.

مطالب خبری و دانستنی های ما را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت

حسابفا را ۱۵ روز بدون محدودیت آزمایش کنید...