پیدایش حسابفا

وقتی قصه اغلب استارت آپ ها را می شنویم، متوجه وجوه مشترک زیادی میان روزهای اول شکل گیری آنها و البته موفقیت آنها می شویم. جمعی دوستانه، گروهی از همکلاسی ها و یا اعضای یک خانواده که بر اساس یک ایده اولیه کار خود را آغاز نموده اند و با کار تلاش بی وقفه، رشد و بالندگی زحمت خود را نظاره کرده اند. از نکته های جالب در پیدایش حسابفا این است که ما یک جمع دوستانه بودیم، که به لطف پانزده سال کار در یک محیط، به خانواده هم تبدیل شدیم. حسابفا ، متولد اردیبشت ۱۳۹۵ و در خانواده ای است که پیش از این، بارها در پروژه های نرم افزاری بزرگ و کوچک زیادی کنار هم بودند. تجربه سال ها همکاری در روزهای تلخ و شیرین، با هزاران خاطره به یاد ماندنی اصلی ترین انگیزه ما برای ادامه مسیر بود، و حالا که حسابفا اولین گام های خود را با قدرت برداشته و آینده را برایمان پر از امید ساخته، به تمام گذشته خود و رفاقت های بینمان می بالیم و افتخار می کنیم.

آرمان حسابفا

همزمان با پشرفت تکنولوژی های نوین IT در سراسر جهان و احاطه این فناوری ها بر فعالیت های روزمره افراد، موج تازه ای از ابزارهای کمک کننده در زمینه های مالی، اقتصادی و البته کسب و کاری، در سراسر جهان پدیدار شده. ما نیز در ایران، با این حرکت عظیم جهانی همراه شدیم و با آرمان توسعه سرویس های ابری و کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط در زمینه مدیریت مالی و حسابداری، در این راه قدم گذاشتیم.
ایجاد فرهنگ سراسری در استفاده و بهره گیری از قابلیت های مهم سرویس های ابری، به منظور کمک حفظ محیط زیست، با هدف حذف عملیات های کاغذی و جلوگیری از آسیب های حاصل از ضایعات سخت افزاری، از ویژگی های مهم سرویس های ابری و مهم ترین دلیل توسعه روز افزون این سرویس ها در سراسر جهان محسوب می گردد.
امیدواریم، با جلب و حفظ اعتماد ارزشمند مخاطبان خود در طول زمان، روزهای بهتری را برای سرزمینمان رقم بزنیم.

تیم حسابفا

نام و ساختار حسابفا ، با انرژی، روحیه بالا و آرامشی وصف نشدنی پیوند خورده است. ما سرویسی برای خدمت به اصلی ترین مهره های اقتصادی کشور یعنی کسب و کارهای کوچک و متوسط هستیم و بر همین اساس لذت کار در حسابفا به منزله همراهی با بخش عظیمی از فعالان و صاحبان کسب و کارهای موفق در ایران است. پویایی، خلاقیت و امید، از جمله خصلت های مشترک اعضای خانواده حسابفا و منشاء اصلی تلاش های روزانه ما برای کمک به کاربرانمان می باشد. انگیزه های ما در ارائه راهکار و پاسخ به نیازهای کاربران حسابفا ، از مهم ترین دلایل ما برای شروع یک روز کاری خوب محسوب می شود.