درباره حساب فا

حساب فا، نرم افزار حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب است. هدف ما فراهم کردن بستری نو، ساده و حرفه ای جهت مدیریت و حسابداری کسب و کار های کوچک می باشد. نرم افزار حسابداری ابری حساب فا، صاحبین، مدیران و کارکنان کسب و کارها را در هر زمان، در هر مکان و بر روی هر دستگاهی به یکدیگر متصل می کند.

برخی از ویژگی های حساب فا

  • پردازش ابری: پردازش ابری بدین معناست که هزاران نفر، بجای استفاده از کامپیوترهای جداگانه و منابع مختلف، از یک منبع مشترک که در اینجا سرور حساب فا می باشد استفاده می کنند، و در نتیجه صرفه جویی عظیمی در مصرف منابع و انرژی به عمل می آید. از دیگر ویژگیهای نرم افزار ابری این است که شما همواره با آخرین نسخه نرم افزار کار میکنید و هیچگاه نیازی به نصب و بروز رسانی نرم افزار خود نخواهید داشت. و یکی از مهمترین ویژگیهای سیستم های ابری در دسترس بودن آنهاست، بدین معنی که شما در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاهی می توانید به نرم افزار و اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.
  • طراحی کنش گر: طراحی کنش گر یا (responsive) حساب فا باعث می شود که شما بر روی هر دستگاهی، کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و گوشی موبایل، صفحات سایت را به وضوح و زیبایی ببینید.
  • مدیریت کاربران: در نرم افزار حساب فا شما می توانید هر تعداد کاربر که نیاز داشته باشید برای کسب و کار خود تعریف کنید و از آنجا که نرم افزار حساب فا، ابری و تحت وب می باشد، کارکنان و کاربران کسب و کار شما همواره می توانند به سیستم شما دسترسی داشته باشند.
  • اصول استاندارد حسابداری: حساب فا بر مبنای اصول استاندارد حسابداری (و خصوصاً عادات و روش های مورد استفاده در ایران) توسعه و طراحی شده، در نتیجه نگرانی از بابت اصول، استاندارد ها و ثبت های حسابداری نخواهید داشت.

تصاویری از محیط نرم افزار حساب فا

داشبورد

داشبورد

فاکتور

فاکتور

ترازنامه

ترازنامه

سند افتتاحیه

سند افتتاحیه