hesabfa-blog-images

معرفی موسسه حقوقی آیین توکیل

موسسه حقوقی آیین توکیل در تاریخ 1387/6/11 تحت شماره 23028 توسط جمعی از وکلای پایه یک دادگستری در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

این موسسه از بدو تاسیس با هدف تخصصی کردن خدمات حقوقی و با استفاده از وکلا و مشاوران حقوقی متخصص در هر زمینه ، خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه میدهد. در این راه همواره سعی بر آن شده که ضمن پاسخگویی به موکلین و مراجعین محترم ،جدیدترین تکنولوژی روز را برای خدمت رسانی بهتر و تسهیل در ارتباط بین موسسه و موکلین به کار گرفته تا جایی که امروزه میتوانیم با افتخار اعلام نماییم که موسسه حقوقی آیین توکیل یک موسسه هوشمند و پاسخگوست. تلاش مدیران موسسه برای جلب و حفظ رضایت موکلین و مراجعین ، بزرگترین سرمایه ایست که در کنار دانش و تجربیات وکلا و مشاوران موسسه ، توانسته موسسه را به موسسه ای خوشنام و مسئول تبدیل نماید.

وجود دپارتمانهای تخصصی حقوقی ، با استفاده از وکلای مجرب ، قضات بازنشسته و اساتید دانشگاه ، ارائه خدمات تخصصی حقوقی در زمینه های وکالت ، مشاوره ، پژوهشهای حقوقی و آموزش حقوقی رابه بهترین نحو امکان پذیر ساخته ، لذا از این روست که توانسته ایم پاسخگوی تمامی نیازهای حقوقی افراد، موسسات و شرکتهای تحت حمایت خود باشیم.

از آنجا که هزینه های وکالت و مشاوره حقوقی در بسیاری از موارد برای افراد و شرکتها گران تمام میشود ، موسسه ازابتدا با ایجاد سیستم اشتراک ، بهترین و ارزانترین راه حل را برای مشترکین خود فراهم نموده است.


عضویت به عنوان مشترک موسسه ، بیمه پرونده های وکالت ، اعطای وام حق الوکاله ، تخصیص اعتبار به موکلین وپیگیری وضعیت پرونده ها از طریق وبسایت ، ایمیل و سیستم پیام کوتاه ،تنها بخشی از خدمات نوین حقوقی است که توسط موسسه به هموطنان عزیز در تمامی نقاط دنیا عرضه میگردد.

چنانچه علاقه مند هستید که با چگونگی خدمات ویژه موسسه بیشتر آشنا شوید میتوانید با مراجعه به کاتالوگ دیجیتال نحوه فعالیتهای موسسه را مشاهده نمایید. همچنین از بخش خدمات حقوقی، جزئیات انواع خدمات حقوقی در اختیار شما قرار داده شده است.


راه های تماس: 

    وب سایت:

    http://aeentokil.com

   

تجربه کار با حسابفا

حسابفا در میان تمامی نرم افزارهای حسابداری که مورد استفاده ما قرار گرفته ، بهترین و راحت ترین نرم افزاریست که تا کنون تجربه کرده ایم .