حساب فا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حساب فا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با حساب فاز

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر در هشتمین همایش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، موفق به دریافت گواهی‌نامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1397 شد.

سال نو مبارک

اینک بهارتا دروازه هاى شهر رسیده ورستاخیز ، دوباره درگیتى دمیده ومن دردعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی احسن الحال را برای شما آرزو می‌کنم.

15 آذر روز حسابدار مبارک

داراییهاتون روزافزون ، بدهی هاتون کن فیکون ، سرمایه هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ....... روز حسابدار مبارک

هیچ چیز بالاتر از اعتماد شما نیست

مدت زیادی از رسیدن اعضای تایید شده حسابفا به 5000 کاربر نمی گذرد و حالا در کمتر از دو ماه از این تاریخ، ما به بیش از 6000 کاربر تایید شده رسیدیم و این به معنای افزایش گستره اعتماد شما کاربران همراه و وفادار است.

لذت کمک به کاربران حساب فا

وقتی سراغ تیم پشتیبانی حساب فا رفتیم، همگی در حال صحبت با کاربران سرویس و راهنمایی آنها بودند . چند لحظه بعد که تماس یکی از بچه ها تمام شد، از او خواستیم که ما را در جریان تجربه حضور در این بخش قرار دهد.

یک رکورد جدید و بهانه ای برای با هم بودن

حساب فا موفق به ثبت بیش از 5000 کسب و کار مجزا شد . این رکورد تازه که بر پایه حمایت کاربران و تلاش های شبانه روزی تیم های مختلف حساب فا بود، نیازمند برگزاری یک جشن خانوادگی و قدردانی از زحمات تمام تیم بود .

از تغییرات ظاهری حساب فا، تا تغییر دکوراسیون دفتر

خرداد ماه امسال برای حساب فا و تیم های مختلف فنی، فروش و پشتیبانی، پر بود از تغییرات مهم و اساسی ، دفتری با چیدمان جدید، که همزمان با تغییرات ویژه ای در وب سایت حساب فا همراه شد. این تغییرات، در نهایت قرار است که به سرویس دهی بهتر، چابک تر و بهینه تر حساب فا منتهی شود . اهمیت همراهی مخاطبان حساب فا، باعث شد تا دلایل اصلی این تغییرات را از مهندس مسعودی، مدیر عامل محترم شرکت جویا شویم .