حساب فا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حساب فا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با تازه های خبری

مالیات مقطوع عملکرد سال ۹۷ برخی ازصاحبان مشاغل دراجرای ماده ۱۰۰ اصلاحی قانون مالیاتها

با توجه به اختیار حاصل از تبصره ماده ۱۰۰ اصلاحی مصوب ۳۱ تیرماه ۱۳۹۴ قانون مالیات های مستقیم و با توجه به بند (هـ) تبصره (۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و به منظور تکریم مودیان و تسهیل وصول مالیات و ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در تعیین مالیات عملکرد سال ۱۳۹۷ برخی از صاحبان مشاغل ...

حداقل دستمزد کارگران سال 98

نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار، تصمیم به افزایش حداقل دستمزد 98 کارگران از یک میلیون و 114 هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و 517 هزار تومان در سال 98 گرفتند.

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر در هشتمین همایش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، موفق به دریافت گواهی‌نامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1397 شد.

سال نو مبارک

اینک بهارتا دروازه هاى شهر رسیده ورستاخیز ، دوباره درگیتى دمیده ومن دردعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی احسن الحال را برای شما آرزو می‌کنم.

15 آذر روز حسابدار مبارک

داراییهاتون روزافزون ، بدهی هاتون کن فیکون ، سرمایه هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ....... روز حسابدار مبارک

حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور برای شرکت در جیتکس دبی

مهدی فقیهی با اشاره به وجود ظرفیت مناسب توسعه بازار‌های جهانی شرکت‌های نوآور ایرانی در نمایشگاه جیتکس گفت: به شرکت‌هایی که تمایل دارند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند، تا ۷۰ درصد تسهیلات تعلق خواهد گرفت.

سامسونگ در مسیر سود بیشتر

سامسونگ بخشی از راهنمای درآمدی خود برای سود سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد و به نظر می رسد که همه چیز حاکی از یک رکورد شکنی دارد.

برنامه اپل برای آموزش در مدارس

در اوایل سال جاری، اپل از طرح جدیدی به نام “هر کس می تواند خلق کند” پرده برداشت که بر ایجاد برنامه آموزشی هر فردی که از آیپد استفاده می کند، متمرکز بود و به عنوان یک ابزار برای دانش آموزان برای یادگیری بیشتر در خصوص موسیقی، ویدئو، عکاسی و طراحی مورد استفاده قرار می گرفت.