حسابفا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حسابفا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با تازه های خبری

ارائه افزونه حسابفا در نرم افزار آنلاین مدیریت ارتباط با مشتریان CRM24

با آغاز همکاری حسابفا و CRM24 می‌توانید این دو نرم افزار را به هم متصل کرده و علاوه بر خدمات حسابداری از امکانات مدیریت ارتباط با مشتریان این سامانه به‌صورت آنلاین استفاده کنید.

وبینار آموزش کاربردی حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و خانگی

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان با حمایت دیجی کالا برگزار می کند: سومین وبینار از سلسله وبینارهای استمرار کسب و کارهای خرد و کوچک، با عنوان: آموزش کاربردی حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و خانگی

فضای ابری بهترین راهکار برای دورکاری و گذر از شرایط کنونی

گسترش کسب و کارهای آنلاین و شیوع بیماری کرونا بخشی از فعالیت‌ها را به‌صورت دورکاری درآورده است. در همین راستا ایرنا مصاحبه ای با مدیرعامل شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر و استارتاپ مالی و حسابداری حسابفا داشته که در تعدادی از خبرگزاری ها مانند ایسنا، مهر، ایلنا، شبستان، پیام خبر و... نیز منتشر شده است. متن کامل این مصاحبه را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

بیمه و مالیات در قراردادها

تیم حقوقی سامانه خدمات حقوقی وینداد با همکاری حساب فا اقدام به تهیه فایل آموزشی در ارتباط با بیمه و مالیات در قراردادها کرده اند.

حسابفا حدود 2 میلیارد تومان از مدیریت ثروت ستارگان جذب سرمایه کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری «مدیریت ثروت ستارگان» از سرمایه‌گذاری تقریبا ۲ میلیارد تومانی در کسب‌وکار فین‌تکی «حسابفا» خبر داد. با احتساب این سرمایه‌گذاری، مدیریت ثروت ستارگان تاکنون روی ده تیم فین‌تکی کشور سرمایه‌گذاری‌ انجام داده است.