حسابفا پلاس

مطلب مورد نظر خود را در حسابفا پلاس جستجو کنید.

مطالب مرتبط با خواندنی های حسابداری

وبینار آموزش کاربردی حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و خانگی

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان با حمایت دیجی کالا برگزار می کند: سومین وبینار از سلسله وبینارهای استمرار کسب و کارهای خرد و کوچک، با عنوان: آموزش کاربردی حسابداری برای کسب و کارهای کوچک و خانگی

فضای ابری بهترین راهکار برای دورکاری و گذر از شرایط کنونی

گسترش کسب و کارهای آنلاین و شیوع بیماری کرونا بخشی از فعالیت‌ها را به‌صورت دورکاری درآورده است. در همین راستا ایرنا مصاحبه ای با مدیرعامل شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر و استارتاپ مالی و حسابداری حسابفا داشته که در تعدادی از خبرگزاری ها مانند ایسنا، مهر، ایلنا، شبستان، پیام خبر و... نیز منتشر شده است. متن کامل این مصاحبه را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

بیمه و مالیات در قراردادها

تیم حقوقی سامانه خدمات حقوقی وینداد با همکاری حساب فا اقدام به تهیه فایل آموزشی در ارتباط با بیمه و مالیات در قراردادها کرده اند.

مفاصا حساب

مفاصا در اصل به معنای تصفیه کردن می‌باشد و درواقع می‌توان گفت به معنای سندی است که پس از رسیدگی به‌حساب شخصی یا مالیات مؤدی مبنی بر تسویه حساب او به وی می‌دهند.

تراز آزمایشی چیست؟

تراز آزمایشی چیست؟ فهرستی از نام و مانده حسابهای دفتر کل می باشد که معمولا در پایان هر ماه به منظور آزمون توازن مانده حسابهای دفتر کل تهیه می شود و به عنوان مبنایی برای تهیه صورت های مالی مورد استفاده قرار می گیرد.

حسابهای انتظامی و ثبت های مرتبط با آن

عمدتا حساب های انتظامی زمانی به کار می روند که ما بخواهیم اسناد ضمانتی را به طرف حسابهای خود بدهیم یا اینکه از آنها دریافت نمائیم.این ضمانت گرفتن و دادن بدین منظور بوده که حسن انجام کار و یا تعهد را در بر داشته باشد.یعنی ما ضمانت می دهیم و یا ضمانت می گیریم تا اجرای صحیح و درست یک کار و تعهد را به نحوی تضمین نمائیم.حسابهای انتظامی نقش وثیقه را داشته و بار مالی ندارند و در ترازنامه منعکس نمی گردن...