hesabfa-blog-images

همانطور که پیش از این هم گفته بودیم، حساب فا در بروز رسانی های خود، قابلیت های نوینی را که تا به حال در سایر نرم افزارهای حسابداری دیده نشده، ارائه می کند. در آخرین بروزرسانی انجام شده، یک قابلیت پر کاربرد به سرویس حساب فا اضافه گردیده که در ادامه به معرفی دقیق تر آن می پردازیم.

لینک کارت حساب، یک ویژگی جدید در بخش تعاریف و در گزینه اشخاص است که با استفاده از آن، شما می توانید کلیه حساب های مربوط به هر یک از اشخاص طرف حساب در سیستم خود را به سادگی و تنها با چند کلیک، در قالب یک لینک برای وی ارسال نمایید. این لینک از طریق شبکه های اجتماعی ( تلگرام و واتس اپ )، پیامک و یا حتی ایمیل قابل ارسال و استفاده است. مشتری و یا طرف حساب شما، با کلیک بر روی این لینک، کلیه اطلاعات مربوط به حساب خود، از جمله فاکتورها، پرداخت ها و مانده نهایی حساب را مشاهده خواهد کرد. از نکات جالب لینک کارت حساب، بروزرسانی اتوماتیک این لینک توسط حساب فا می باشد. به این معنا که شما می توانید در لحظه ارسال، بازه زمانی کارکرد لینک را تعیین کنید تا در صورت تغییرات در حساب شخص مورد نظر در این بازه، لینک ارسال شده برای مشتری نیز به صورت اتوماتیک بروزرسانی گردد.

بسیاری از مشتریان و یا طرف های حساب کسب و کار شما، ممکن است دائما به دنبال اطلاع از مانده حساب و یا صورت وضعیت خود نسبت به شما باشند، لینک کارت حساب قابلیتی است که به راحتی و سرعت، مشکلات شما را در خصوص استخراج و ارسال این اطلاعات به شیوه های سنتی برای مشتریان حل نموده و وجهه ای مناسب را در خصوص سیستم های مدیریت مالی شما به مشتریان ارائه می دهد.

از همین حالا می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود، از این قابلیت پرکاربرد استفاد نمایید.